250MXG330MEFCSN20X35
RubyconRubycon
250MXG330MEFCSN20X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250MXG330MEFCSN20X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
listoch: 1.250MXG330MEFCSN20X35.pdf2.250MXG330MEFCSN20X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 250MXG330MEFCSN20X35
Číslo dielu 250MXG330MEFCSN20X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33927 pcs Dátový hárok 1.250MXG330MEFCSN20X35.pdf2.250MXG330MEFCSN20X35.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.57A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.355A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF