250LLE4.7MEFC8X9
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250LLE4.7MEFC8X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.250LLE4.7MEFC8X9.pdf2.250LLE4.7MEFC8X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 250LLE4.7MEFC8X9
Číslo dielu 250LLE4.7MEFC8X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 432547 pcs Dátový hárok 1.250LLE4.7MEFC8X9.pdf2.250LLE4.7MEFC8X9.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 53mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 106mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose