250LEX12MEFC10X12.5
RubyconRubycon
250LEX12MEFC10X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250LEX12MEFC10X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 12UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250LEX12MEFC10X12.5.pdf2.250LEX12MEFC10X12.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250LEX12MEFC10X12.5
Číslo dielu 250LEX12MEFC10X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 12UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 321093 pcs Dátový hárok 1.250LEX12MEFC10X12.5.pdf2.250LEX12MEFC10X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria LEX Ripple Current @ nízkej frekvencie 97mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 184mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2717
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 12µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 12µF aplikácia General Purpose