250CFX33MEFC12.5X20
RubyconRubycon
250CFX33MEFC12.5X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250CFX33MEFC12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250CFX33MEFC12.5X20.pdf2.250CFX33MEFC12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 250CFX33MEFC12.5X20
Číslo dielu 250CFX33MEFC12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 165522 pcs Dátový hárok 1.250CFX33MEFC12.5X20.pdf2.250CFX33MEFC12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria CFX Ripple Current @ nízkej frekvencie 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF