250BXC56MEFC18X16
RubyconRubycon
250BXC56MEFC18X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250BXC56MEFC18X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250BXC56MEFC18X16.pdf2.250BXC56MEFC18X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 250BXC56MEFC18X16
Číslo dielu 250BXC56MEFC18X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88463 pcs Dátový hárok 1.250BXC56MEFC18X16.pdf2.250BXC56MEFC18X16.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 384mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF