250BXC22MEFCT810X16
RubyconRubycon
250BXC22MEFCT810X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250BXC22MEFCT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250BXC22MEFCT810X16.pdf2.250BXC22MEFCT810X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250BXC22MEFCT810X16
Číslo dielu 250BXC22MEFCT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 199803 pcs Dátový hárok 1.250BXC22MEFCT810X16.pdf2.250BXC22MEFCT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 188mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 470mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4160-1
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose