250BXC100MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250BXC100MEFC18X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.250BXC100MEFC18X20.pdf2.250BXC100MEFC18X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250BXC100MEFC18X20
Číslo dielu 250BXC100MEFC18X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72798 pcs Dátový hárok 1.250BXC100MEFC18X20.pdf2.250BXC100MEFC18X20.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 648mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose