250AXW180MEFCG318X30
RubyconRubycon
250AXW180MEFCG318X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250AXW180MEFCG318X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250AXW180MEFCG318X30.pdf2.250AXW180MEFCG318X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 250AXW180MEFCG318X30
Číslo dielu 250AXW180MEFCG318X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4267 pcs Dátový hárok 1.250AXW180MEFCG318X30.pdf2.250AXW180MEFCG318X30.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria AXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.008A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 180µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose