220VXH560MEFC30X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 220VXH560MEFC30X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
listoch: 1.220VXH560MEFC30X25.pdf2.220VXH560MEFC30X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 220VXH560MEFC30X25
Číslo dielu 220VXH560MEFC30X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35849 pcs Dátový hárok 1.220VXH560MEFC30X25.pdf2.220VXH560MEFC30X25.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria VXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.46A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 560µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF