220MXC1200MEFCSN30X45
RubyconRubycon
220MXC1200MEFCSN30X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 220MXC1200MEFCSN30X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
listoch: 1.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf2.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 220MXC1200MEFCSN30X45
Číslo dielu 220MXC1200MEFCSN30X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17336 pcs Dátový hárok 1.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf2.220MXC1200MEFCSN30X45.pdf
Napätie - hodnotené 220V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.32A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1200µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1200µF