200WXA100MEFC16X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200WXA100MEFC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200WXA100MEFC16X20.pdf2.200WXA100MEFC16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 200WXA100MEFC16X20
Číslo dielu 200WXA100MEFC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84266 pcs Dátový hárok 1.200WXA100MEFC16X20.pdf2.200WXA100MEFC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 381mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 457.2mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF