200VXG2200MEFC35X50
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200VXG2200MEFC35X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200VXG2200MEFC35X50.pdf2.200VXG2200MEFC35X50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 200VXG2200MEFC35X50
Číslo dielu 200VXG2200MEFC35X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12839 pcs Dátový hárok 1.200VXG2200MEFC35X50.pdf2.200VXG2200MEFC35X50.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.14A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.71A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF