200SXG820MEFC30X35
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200SXG820MEFC30X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200SXG820MEFC30X35.pdf2.200SXG820MEFC30X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 200SXG820MEFC30X35
Číslo dielu 200SXG820MEFC30X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19730 pcs Dátový hárok 1.200SXG820MEFC30X35.pdf2.200SXG820MEFC30X35.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria SXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.954A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF