200RX3033M10X20
RubyconRubycon
200RX3033M10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200RX3033M10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200RX3033M10X20.pdf2.200RX3033M10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200RX3033M10X20
Číslo dielu 200RX3033M10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 191325 pcs Dátový hárok 1.200RX3033M10X20.pdf2.200RX3033M10X20.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1192
Prevádzková teplota -25°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitné 33µF aplikácia Automotive