200PX3R3MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
200PX3R3MEFCT16.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200PX3R3MEFCT16.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf2.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200PX3R3MEFCT16.3X11
Číslo dielu 200PX3R3MEFCT16.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1077911 pcs Dátový hárok 1.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf2.200PX3R3MEFCT16.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 36mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-1579-2
200PX3.3MEFCT16.3X11
200PX3R3MEFCT163X11
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 3.3µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
200PX33MEFC10X20
200PX33MEFC10X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Skladom: 290612 pcs
Stiahnuť ▼: 200PX33MEFC10X20.pdf
RFQ
200PX47MEFC10X20
200PX47MEFC10X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Skladom: 363603 pcs
Stiahnuť ▼: 200PX47MEFC10X20.pdf
RFQ
200RC
200RC
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE 200A TRACTION