200MXY680MEFC20X60
RubyconRubycon
200MXY680MEFC20X60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200MXY680MEFC20X60
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200MXY680MEFC20X60.pdf2.200MXY680MEFC20X60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200MXY680MEFC20X60
Číslo dielu 200MXY680MEFC20X60 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23334 pcs Dátový hárok 1.200MXY680MEFC20X60.pdf2.200MXY680MEFC20X60.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXY Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0178A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.315" (8.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF