200MXG1000MEFCSN22X55
RubyconRubycon
200MXG1000MEFCSN22X55 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200MXG1000MEFCSN22X55
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200MXG1000MEFCSN22X55.pdf2.200MXG1000MEFCSN22X55.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 200MXG1000MEFCSN22X55
Číslo dielu 200MXG1000MEFCSN22X55 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40748 pcs Dátový hárok 1.200MXG1000MEFCSN22X55.pdf2.200MXG1000MEFCSN22X55.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.84A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.26A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3374
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose