200MXC1000MEFCSN35X30
RubyconRubycon
200MXC1000MEFCSN35X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200MXC1000MEFCSN35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200MXC1000MEFCSN35X30.pdf2.200MXC1000MEFCSN35X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 200MXC1000MEFCSN35X30
Číslo dielu 200MXC1000MEFCSN35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19809 pcs Dátový hárok 1.200MXC1000MEFCSN35X30.pdf2.200MXC1000MEFCSN35X30.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
200MXC1000MEFCSN30X35
200MXC1000MEFCSN30X35
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Skladom: 35667 pcs
Stiahnuť ▼: 200MXC1000MEFCSN30X35.pdf
RFQ
200MXC1200MEFCSN35X35
200MXC1200MEFCSN35X35
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Skladom: 20576 pcs
Stiahnuť ▼: 200MXC1200MEFCSN35X35.pdf
RFQ
200MT
200MT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 200A 690VAC/500VDC