200LLE4.7MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
200LLE4.7MEFCTA6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200LLE4.7MEFCTA6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200LLE4.7MEFCTA6.3X11
Číslo dielu 200LLE4.7MEFCTA6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 558473 pcs Dátový hárok 1.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE4.7MEFCTA6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 98mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 4.7µF