200LLE2.2MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
200LLE2.2MEFCTA6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200LLE2.2MEFCTA6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200LLE2.2MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE2.2MEFCTA6.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200LLE2.2MEFCTA6.3X11
Číslo dielu 200LLE2.2MEFCTA6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 670432 pcs Dátový hárok 1.200LLE2.2MEFCTA6.3X11.pdf2.200LLE2.2MEFCTA6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria LLE Ripple Current @ nízkej frekvencie 36mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2.2µF aplikácia General Purpose