200HXG2200MEFCSN35X50
RubyconRubycon
200HXG2200MEFCSN35X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200HXG2200MEFCSN35X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200HXG2200MEFCSN35X50.pdf2.200HXG2200MEFCSN35X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 200HXG2200MEFCSN35X50
Číslo dielu 200HXG2200MEFCSN35X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19439 pcs Dátový hárok 1.200HXG2200MEFCSN35X50.pdf2.200HXG2200MEFCSN35X50.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria HXG hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2769
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose