200HXC470MEFCSN25X30
RubyconRubycon
200HXC470MEFCSN25X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200HXC470MEFCSN25X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
listoch: 1.200HXC470MEFCSN25X30.pdf2.200HXC470MEFCSN25X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 200HXC470MEFCSN25X30
Číslo dielu 200HXC470MEFCSN25X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33039 pcs Dátový hárok 1.200HXC470MEFCSN25X30.pdf2.200HXC470MEFCSN25X30.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria HXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.48A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF