200BXF56M16X16
RubyconRubycon
200BXF56M16X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200BXF56M16X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.200BXF56M16X16.pdf2.200BXF56M16X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 200BXF56M16X16
Číslo dielu 200BXF56M16X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 118070 pcs Dátový hárok 1.200BXF56M16X16.pdf2.200BXF56M16X16.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria BXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1164
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 56µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 56µF aplikácia General Purpose