200BXC22MEFC10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 200BXC22MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.200BXC22MEFC10X16.pdf2.200BXC22MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 200BXC22MEFC10X16
Číslo dielu 200BXC22MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 292539 pcs Dátový hárok 1.200BXC22MEFC10X16.pdf2.200BXC22MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose