2.7DMC4.7FMEFC10X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2.7DMC4.7FMEFC10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE
listoch: 2.7DMC4.7FMEFC10X23.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2.7DMC4.7FMEFC10X23
Číslo dielu 2.7DMC4.7FMEFC10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64627 pcs Dátový hárok 2.7DMC4.7FMEFC10X23.pdf
Napätie - hodnotené 2.7V tolerancia ±20%
ukončenie PC Pins Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria DMC obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C
Typ montáže Through Hole Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 500 mOhm @ 1kHz Detailný popis 4.7F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 500 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
kapacitné 4.7F