180RX30330MDLC18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180RX30330MDLC18X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.180RX30330MDLC18X45.pdf2.180RX30330MDLC18X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 180RX30330MDLC18X45
Číslo dielu 180RX30330MDLC18X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26140 pcs Dátový hárok 1.180RX30330MDLC18X45.pdf2.180RX30330MDLC18X45.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive