180MXC390MEFC22X25
RubyconRubycon
180MXC390MEFC22X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180MXC390MEFC22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.180MXC390MEFC22X25.pdf2.180MXC390MEFC22X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 180MXC390MEFC22X25
Číslo dielu 180MXC390MEFC22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44751 pcs Dátový hárok 1.180MXC390MEFC22X25.pdf2.180MXC390MEFC22X25.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXC hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF