180MXC1500MEFC35X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180MXC1500MEFC35X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
listoch: 1.180MXC1500MEFC35X35.pdf2.180MXC1500MEFC35X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 180MXC1500MEFC35X35
Číslo dielu 180MXC1500MEFC35X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17065 pcs Dátový hárok 1.180MXC1500MEFC35X35.pdf2.180MXC1500MEFC35X35.pdf
Napätie - hodnotené 180V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.425A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
180MXC1200MEFC35X30
180MXC1200MEFC35X30
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Skladom: 23355 pcs
Stiahnuť ▼: 180MXC1200MEFC35X30.pdf
RFQ
180MMT
180MMT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC