16ZLS680MEFC10X12.5
RubyconRubycon
16ZLS680MEFC10X12.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZLS680MEFC10X12.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16ZLS680MEFC10X12.5.pdf2.16ZLS680MEFC10X12.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ZLS680MEFC10X12.5
Číslo dielu 16ZLS680MEFC10X12.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 420352 pcs Dátový hárok 1.16ZLS680MEFC10X12.5.pdf2.16ZLS680MEFC10X12.5.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLS Ripple Current @ nízkej frekvencie 682mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2572
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 45 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF