16ZLQ5600MEFC16X25
RubyconRubycon
16ZLQ5600MEFC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZLQ5600MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 16V T/H
listoch: 1.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf2.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ZLQ5600MEFC16X25
Číslo dielu 16ZLQ5600MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 16V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104351 pcs Dátový hárok 1.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf2.16ZLQ5600MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZLQ Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.716A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.88A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3640
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 11 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 5600µF