16ZLK820MT810X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZLK820MT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16ZLK820MT810X16.pdf2.16ZLK820MT810X16.pdf
  • správa
Špecifikácie 16ZLK820MT810X16
Číslo dielu 16ZLK820MT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 290459 pcs Dátový hárok 1.16ZLK820MT810X16.pdf2.16ZLK820MT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLK Ripple Current @ nízkej frekvencie 765mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.55A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 38 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose