16ZLH3300MEFC16X20
RubyconRubycon
16ZLH3300MEFC16X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZLH3300MEFC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16ZLH3300MEFC16X20.pdf2.16ZLH3300MEFC16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ZLH3300MEFC16X20
Číslo dielu 16ZLH3300MEFC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121220 pcs Dátový hárok 1.16ZLH3300MEFC16X20.pdf2.16ZLH3300MEFC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.275A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2958
16ZLH3300MEFC16X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 15 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF