16ZLH1000MEFC8X20
RubyconRubycon
16ZLH1000MEFC8X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZLH1000MEFC8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16ZLH1000MEFC8X20.pdf2.16ZLH1000MEFC8X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ZLH1000MEFC8X20
Číslo dielu 16ZLH1000MEFC8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 426976 pcs Dátový hárok 1.16ZLH1000MEFC8X20.pdf2.16ZLH1000MEFC8X20.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1873
16ZLH1000MEFC8X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 29 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 1000µF