16ZLG470MEFCTA8X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZLG470MEFCTA8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16ZLG470MEFCTA8X16.pdf2.16ZLG470MEFCTA8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ZLG470MEFCTA8X16
Číslo dielu 16ZLG470MEFCTA8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 330575 pcs Dátový hárok 1.16ZLG470MEFCTA8X16.pdf2.16ZLG470MEFCTA8X16.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 687.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 28 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose