16ZA47M6.3X7
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ZA47M6.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16ZA47M6.3X7.pdf2.16ZA47M6.3X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ZA47M6.3X7
Číslo dielu 16ZA47M6.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 703548 pcs Dátový hárok 1.16ZA47M6.3X7.pdf2.16ZA47M6.3X7.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZA Ripple Current @ nízkej frekvencie 144mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 150 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose