16VXG6800MEFC22X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16VXG6800MEFC22X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP
listoch: 1.16VXG6800MEFC22X30.pdf2.16VXG6800MEFC22X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 16VXG6800MEFC22X30
Číslo dielu 16VXG6800MEFC22X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18308 pcs Dátový hárok 1.16VXG6800MEFC22X30.pdf2.16VXG6800MEFC22X30.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.66A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.909A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 6800µF