16USG33000MEFCSN35X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16USG33000MEFCSN35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
listoch: 1.16USG33000MEFCSN35X30.pdf2.16USG33000MEFCSN35X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 16USG33000MEFCSN35X30
Číslo dielu 16USG33000MEFCSN35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25893 pcs Dátový hárok 1.16USG33000MEFCSN35X30.pdf2.16USG33000MEFCSN35X30.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 5.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.314A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3871
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 33000µF aplikácia General Purpose