16TZV22M4X6.1
RubyconRubycon
16TZV22M4X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16TZV22M4X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16TZV22M4X6.1.pdf2.16TZV22M4X6.1.pdf3.16TZV22M4X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16TZV22M4X6.1
Číslo dielu 16TZV22M4X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 839923 pcs Dátový hárok 1.16TZV22M4X6.1.pdf2.16TZV22M4X6.1.pdf3.16TZV22M4X6.1.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria TZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 28.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-1539-2
16TZV22M4X61
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.35 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF