16TLV3300M18X16.5
RubyconRubycon
16TLV3300M18X16.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16TLV3300M18X16.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16TLV3300M18X16.5.pdf2.16TLV3300M18X16.5.pdf3.16TLV3300M18X16.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
  • správa
Špecifikácie 16TLV3300M18X16.5
Číslo dielu 16TLV3300M18X16.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TLV Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.236A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.06A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2093-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 44 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF