16THV33M6.3X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16THV33M6.3X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16THV33M6.3X6.1.pdf2.16THV33M6.3X6.1.pdf3.16THV33M6.3X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16THV33M6.3X6.1
Číslo dielu 16THV33M6.3X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria THV Ripple Current @ nízkej frekvencie 31.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1 Ohm @ 100kHz
Detailný popis 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapacitné 33µF