16SZV10M4X5.5
RubyconRubycon
16SZV10M4X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16SZV10M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16SZV10M4X5.5.pdf2.16SZV10M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16SZV10M4X5.5
Číslo dielu 16SZV10M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 505548 pcs Dátový hárok 1.16SZV10M4X5.5.pdf2.16SZV10M4X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria SZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 33mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Original-Reel® Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-2420-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 3 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose