16ST225M3225-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ST225M3225-ND
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ST225M3225-ND
Číslo dielu 16ST225M3225-ND Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46873 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 16V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria PMLCAP®, ST
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Ostatné mená 16ST225M3225X
16ST225M3225X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 2.2µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapacitné 2.2µF