16ST1.5M3216-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16ST1.5M3216-ND
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 20% 16VDC 1206
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16ST1.5M3216-ND
Číslo dielu 16ST1.5M3216-ND Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 1.5UF 20% 16VDC 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76240 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 16V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria PMLCAP®, ST
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená 16ST1.5M3216X
16ST1.5M3216X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.063" (1.60mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapacitné 1.5µF