16SKV22M5X5.5
RubyconRubycon
16SKV22M5X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16SKV22M5X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16SKV22M5X5.5.pdf2.16SKV22M5X5.5.pdf3.16SKV22M5X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16SKV22M5X5.5
Číslo dielu 16SKV22M5X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 910977 pcs Dátový hárok 1.16SKV22M5X5.5.pdf2.16SKV22M5X5.5.pdf3.16SKV22M5X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria SKV Ripple Current @ nízkej frekvencie 31mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-3073-2
16SKV22M5X5.5-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF