16PX47MEFC5X11
RubyconRubycon
16PX47MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16PX47MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16PX47MEFC5X11.pdf2.16PX47MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16PX47MEFC5X11
Číslo dielu 16PX47MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1425082 pcs Dátový hárok 1.16PX47MEFC5X11.pdf2.16PX47MEFC5X11.pdf
tolerancia 47µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria PX
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 16V Balík / puzdro -
Ostatné mená 1189-1130 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 80mA Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 16PX47MEFC5X11 Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
Rozšírený popis 47µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL aplikácia 1000 Hrs @ 105°C