16PK47MEFCT15X11
RubyconRubycon
16PK47MEFCT15X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16PK47MEFCT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16PK47MEFCT15X11.pdf2.16PK47MEFCT15X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16PK47MEFCT15X11
Číslo dielu 16PK47MEFCT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1440778 pcs Dátový hárok 1.16PK47MEFCT15X11.pdf2.16PK47MEFCT15X11.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 47µF