16MXC33000MEFCSN35X30
RubyconRubycon
16MXC33000MEFCSN35X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MXC33000MEFCSN35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
listoch: 1.16MXC33000MEFCSN35X30.pdf2.16MXC33000MEFCSN35X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 16MXC33000MEFCSN35X30
Číslo dielu 16MXC33000MEFCSN35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25950 pcs Dátový hárok 1.16MXC33000MEFCSN35X30.pdf2.16MXC33000MEFCSN35X30.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.945A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 33000µF