16MU224MZ22012
RubyconRubycon
16MU224MZ22012 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MU224MZ22012
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
listoch: 16MU224MZ22012.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16MU224MZ22012
Číslo dielu 16MU224MZ22012 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96234 pcs Dátový hárok 16MU224MZ22012.pdf
Napätie - DC 16V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria PMLCAP®, MU
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená 1189-2514-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Acrylic, Metallized Detailný popis 0.22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
kapacitné 0.22µF aplikácia DC Link, DC Filtering