16MS7220MEFCTA8X7
RubyconRubycon
16MS7220MEFCTA8X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MS7220MEFCTA8X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16MS7220MEFCTA8X7.pdf2.16MS7220MEFCTA8X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16MS7220MEFCTA8X7
Číslo dielu 16MS7220MEFCTA8X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 857257 pcs Dátový hárok 1.16MS7220MEFCTA8X7.pdf2.16MS7220MEFCTA8X7.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria MS7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 174mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF