16MHE100MEFCTG5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MHE100MEFCTG5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
listoch: 16MHE100MEFCTG5X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 16MHE100MEFCTG5X11
Číslo dielu 16MHE100MEFCTG5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5307 pcs Dátový hárok 16MHE100MEFCTG5X11.pdf
tolerancia - Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer - séria MHE
hodnotenie - polarizácia -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro -
Prevádzková teplota - Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL aplikácia General Purpose